Гурт «AVIATOR» розповіли про життя, творчість та фестивальні плани

14 березня у новому випуску програми «Арт-простір», яка виходить телеканалі «UA:Миколаїв», ведучі Денис Бобков та Світлана Вовк поспілкувалися з фронтменами гурту «AVIATOR», де запитали чи дійсно гурт збирається відвідати фестиваль, який відбудеться цього травня в Трихатах.

Коли фронтмени гурту «AVIATOR»  Дмитро Тодорюк та Андрій Сторож дізналися про Міжнародний фестиваль повітряних зміїв “ULTRA FEST TRYKHATY”, то вирішили його підтримати, а ще зробити фестивальний тур по областям, в тому числі завітати і на Миколаївщину.

«Ми плануєм. Ми заїдем ще і в Первомайськ, і в Южноукраїнськ, і в Вознесенськ, і Нову Одесу, і ще декілька фестивалів влітку плануємо відвідати, які будуть на Миколаївщині. Це ж зараз уже в Україні карантин обіцяють /ред. примітка – цікаво, що на той момент були тільки чутки про можливе введення карантину на території України/. Олімпіаду Японія переносить, скорше всього. Дуже багато речей, які відбуваються від нас не залежать» – повідомив Дмитро Тодорюк.

«Але плануємо. Взагалі у нас була ідея перед початком року, що наступний 2020 рік присвятити кожному містечку, не місту, а містечку, селищу. Всі, де нас чекають – ми приїдемо, ми не цураємось. Тим паче, ми, скажемо так, відвідали багато міст України, але хочеться ще більше відвідати. Прекрасна нагода – 15річчя. Відвідати всіх-всіх, доторкнутись один одного. Ми любимо людей, ми любимо наших шанувальників, вони справжні шанувальники, вони не є такі, знаєте, накручені в Інстаграмі, Фейсбуці – тільки жива аудиторія, яка росла на наших піснях, яка продовжує нас слухати і можливо не фанатіти, але поважати. Це дуже приємно, коли поважають твою музику, твою роботу і це дуже дорого коштує» – додав Андрій Сторож.

Гурт «AVIATOR» буде на фестивалі у селі Трихати!

Нагадуємо, що в Україні до 3 квітня МОЗ ввели ряд обмежень через загрозу поширення коронавірусу. Зокрема, всі навчальні заклади закрито на карантин , заборонено масові заходи за участю більше 200 осіб, закрито авіа перельоти до деяких країн.

Один з організаторів «ULTRA FEST TRYKHATY» на своїй сторінці у Facebook Андрій Нерода повідомив про те, що робота над фестивалем триває, але у випадку продовження карантину – його перенесуть.

Поширити

Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
Share on email
Call Now Button